Tütü Modelleri

Tütü eteklerin oldukça popüler olmaya başladığı bu günlerde sizde yavrunuza bir tütü etek yaptırmak istiyorsunuz ancak modeller konusunda kararsızsınız. Tütü etek modellerini sizin için açıklayan bir yazı yazarak işe başlamanın daha uygun olacağına inanıyorum.

Tütü Modelleri

Klasik tütü : Bu grup tütüler tül şeritlerinin ard arda bağlanması ile oluşur , tek renkli veya karışık renklide yapılabilir. Klasik tütü her yaştan çocuğun giyebileceği bir tütü çeşididir.

klasik-tutu

 Petti tütü : Peti( yada Petti)  tütülerde eteklerin uçlarına tüllerden fiyonklar bağlanır. Fiyonklar tek renk  olabileceği gibi farklı renkelerde de olabilir. Petti tütü, klasik tütüye göre daha kabarık durur ve her yaş grubu için idealdir.

petti-tutu

Çift taraflı tütü : Klasik tütüler 2 renkli olarak yapılır , tütünün iç tarafı farklı dışı farklı bir renk tüldendir. Çocuk her iki tarafıda  kullanabilir. Her yaş için idealdir.

cift-tarafli-tutu

İki katlı tütü :  Bu tütü modelinde 2 ayrı renkli tül kullanılır. Üstteki tül alt tarftaki tüle göre daha kısadır. Tütünün boyu diğer tütü çeşitlerine göre daha uzundur. İki katlı tütü daha çok 4 yaş ve üzeri kız çocukları için idealdir.

iki-katli-tutu